Hotel Toruń - rezerwacja

2015

grudzień 2015
grudzień 2015

W gorącym, włoskim klimacie i niebywale gorącej atmosferze, przy znakomitej muzyce i jeszcze lepszej kuchni z akcentami włoskimi, nasi Goście po raz kolejny powitali z nami Nowy Rok. Dla wielu nie był to pierwszy sylwestrowy wieczór w hotelu Filmar. Dziękując wszystkim Państwu za zaufanie, życzymy wszelkiej pomyślności na rok 2016!

grudzień 2015
grudzień 2015

Zgodnie z coroczną tradycją pracownicy hotelu mieli okazję do wspólnego kolędowania podczas Wigilii firmowej, którą rozpoczęliśmy ogłoszeniem wyników w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną stworzoną przez każdy z działów hotelu przy użyciu materiałów, z którymi mamy styczność na "co dzień" lub tematycznie związaną z danym działem. Zwycięzcami okazała się ekipa złożona z kolegów z obsługi technicznej sal konferencyjnych oraz ochrony przedstawiając siebie jako zabawnych gwiazdorów.  

listopad 2015
listopad 2015

Złoci medaliści pekińskich mistrzostw świata w rzucie młotem – Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek – zostali laureatami tegorocznych Złotych Kolców, najbardziej prestiżowej nagrody w polskiej lekkoatletyce. Czempioni odebrali statuetki podczas uroczystej Gali, która odbyła się w toruńskim Hotelu Filmar.

listopad 2015
listopad 2015

12 listopada 2015 r. został oficjalnie otwarty zrewitalizowany Dworzec Toruń Główny. Obiekt odnowiło miasto, które przejęło dworzec od kolei w 2014 r. i niemal z miejsca rozpoczęło jego gruntowny remont i przebudowę. Uroczystość otwarcia uświetniły potrawy kateringowe przygotowne przez naszych kucharzy.

pażdziernik 2015
pażdziernik 2015

Październikowe wydarzenia sportowe w Toruniu to nie tylko Speedway Grand Prix ale również zawody z cyklu Drift MASTERS Grand Prix. Dwóch naszych pracowników miało okazję doświadczyć jazdę driftem podczas dnia treningowego. Wrażenia niesamowite!

wrzesień 2015
wrzesień 2015

W dniach 30 września-2 października 2015 r. w Toruniu w hotelu FILMAR**** odbywały się kolejne, XXVIII Mistrzostwa Polski Leśników w Brydżu Sportowym. Mistrzem Polski został Jacek Śliwiński z RDLP w Zielonej Górze.

sierpień 2015
sierpień 2015

Podczas XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w decydującym meczu siatkarze reprezentacji Polski pokonali drużynę z Francji. Czy to dzięki pożywnym posiłkom, które im serwowaliśmy od momentu pojawienia się ich w Toruniu, poprzez czas trwania Memoriału aż do dnia po Memoriale...? Obsłużyliśmy cateringowo również sektor Super VIP dla 360 osób, dyżurujących dziennikarzy oraz ekipę sędziowską.

lipiec 2015
lipiec 2015

Dnia 2.07.2015r. w hotelu Filmar****nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszej grupy w Toruniu - BNI ANGELS. 

Był to dzień wyjątkowy…

Podczas spotkania ponad 200 zaproszonych przedstawicieli lokalnych firm z różnych branż miało możliwość poznania przedsiębiorców tworzących Grupę BNI ANGELS oraz zaprezentowania profilu własnej działalności.

czerwiec 2015
czerwiec 2015

Zgodnie z coroczną tradycją we współpracy z Prezydentem Torunia, MOSiR-em oraz AWIX Racing Arena przygotowaliśmy obchody Dnia Dziecka dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 6. Dzieci wraz z opiekunami wysłuchali życzeń Prezydenta Michała Zaleskiego oraz Dyrektor Hotelu Katarzyny Borawskiej, zwiedzili stadion żużlowy, zasmakowali tortu ufundowanego przez Urząd Miasta Torunia upieczonego przez naszych cukierników. Ostatnią atrakcją był pokazowy przejazd kartingu na torze kartingowym i wykonanie pamiątkowych zdjęć za jego kierownicą.

maj 2015
maj 2015

29 maja na dachu Business Link Toruń Toruński Inkubator Technologiczny odbyła się impreza Roof Party dla osób związanych z biznesem. Nasz Hotel był nie tylko partnerem wydarzenia, ale także przygotowaliśmy catering na to wydarzenie.

maj 2015
maj 2015

Pierwszy ślub cywilny poza Urządem Stanu Cywilnego w Toruniu odbył się w dniu 23 maja 2015r. Wydarzenie to miało miejsce w naszej nowo oddanej do użytku Sali Katarzynka. Nowożeńcy wraz z gośćmi po pokonaniu kilku kroków znaleźli się na sali weselnej. Miejsce do realizacji tego typu ceremonii powinno spełniać szereg wymogów stawianych przez USC, skontrolowanych wcześniej przez urzędników państwowych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

maj 2015
maj 2015

Nasz pracownik został wydelegowany na międzynarodowe targi IMEX 2015 do Frankfurtu nad Menem. W ścisłej kooperacji z Convention Bureau Toruń prezentował bazę noclegową oraz konferencyjną Torunia oraz możliwości spędzenia wolnego czasu w mieście i jego okolicach. Żywimy nadzieję, że efekt wyjazdu na targi będzie niebawem widoczny...

kwiecień 2015
kwiecień 2015

W dniach 17-19.04.15 na torze kartingowym przy Moto Arenie w Toruniu odbyło się klubowe rozpoczęcie sezonu motocyklowego zorganizowane dla BMW Klub Polska Motocykle. Nasz hotel zadbał o zakwaterowanie uczestników zlotu, wyżywienie oraz wieczorne atrakcje.

marzec 2015
marzec 2015

W Toruniu odbyły się 10. Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów Lekkiej Atletyki. Udział w nich wzięli reprezentanci 39 krajów.

Medalistów dekorowała m.in. Irena Szewińska, którą (obok kilku drużyn) mieliśmy zaszczyt gościć w naszym hotelu.

luty 2015
luty 2015

W dniu 03.02.15 w Toruniu odbył się Myting Lekkoatletyczny Copernicus Cup. Hotel Filmar był głównym (i jedynym) hotelem zawodów zabezpieczając noclegi, wyżywienie oraz salę na konferencję prasową.

styczeń 2015
styczeń 2015

Mieliśmy zaszczyt obsłużyć gstronomicznie Gości zaproszonych na Jubileusz 25-lecia toruńskiej firmy Trops, który odbył się w Dworze Artusa. Nasz Szef Kuchni zadbał o zaspokojenie wysublimowanych smaków, którymi Goście delektowali się w przerwach pomiędzy setami muzycznymi.

styczen 2015
styczen 2015

Hotel FILMAR*** gościł zawodników Halowych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w hokeju na trawie. Reprezentacja naszego miasta Klub Sportowy Pomorzanin Toruń wywalczył srebrny medal - gratulujemy!

do góry