Restauracja

Gotowanie to dla nas dziedzina sztuki, dlatego w naszej kuchni królują tylko najwyższej jakości składniki, z których nasi kucharze wyczarowują wykwintne potrawy, zachwycające smakiem, kolorem i aromatem.

W związku z ogromnym uznaniem, jakim cieszy się nasza kuchnia, hotel Filmar dysponuje dwiema restauracjami. Takie rozwiązanie pozwala nam bez zakłóceń organizować imprezy zamknięte i przyjmować gości – zarówno tych nocujących w naszych pokojach, jak i tych, którzy odwiedzili hotelową restaurację ze względu na przysmaki z naszego menu.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszej restauracji była dla gości niezapomnianym doznaniem zarówno kulinarnym, jak i estetycznym. Doświadczeniem, które chce się jak najszybciej powtórzyć. Wiemy, że jest to możliwe tylko wtedy, kiedy pracę w kuchni łączy się z pasją.

Dewizą naszego Szefa Kuchni, Łukasza Lofka, jest przyrządzanie potraw z miłością. Pełną satysfakcję ze swojej pracy czuje tylko wtedy, gdy gość jego stołu na długo zapamięta smak kuchni Filmaru

Hotel Filmar **** - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl