Wesela

Podczas wesela w Hotelu Filmar nic nie dzieje się przypadkowo, ani w nie swoim czasie.

Sala bankietowa

Oferujemy Państwu przestronną, klimatyzowaną salę bankietową z bezpośrednim wyjściem na ogródek letni, w której możemy zorganizować uroczystość nawet dla 250 osób. Poza tym dysponujemy nieco mniejszymi salami na kameralne przyjęcia weselne. Gwarantujemy organizację imprez weselnych na najwyższym poziomie. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, doradzamy w zakresie wystroju sali i dbamy o każdy detal aranżacji przestrzeni od pokrowców na krzesła po odpowiednią barwę światła. Współpracujemy z profesjonalnym studiem florystycznym, które zagwarantuje indywidualną oprawę tego wyjątkowego dnia.

Cukiernia

Jesteśmy przekonani, że nasze dania sprostają wymaganiom największych smakoszy. Wegetarianie i weganie również znajdą u nas coś dla siebie. Dopełnieniem uroczystości są przygotowane przez naszych cukierników ciasta bankietowe, candy bar oraz tort weselny uwzględniający sugestie Młodej Pary w kwestii wyglądu i smaku.

Pokoje

Ponadto naszym gościom proponujemy zakwaterowanie w 154 komfortowo urządzonych pokojach, a Nowożeńcom, w prezencie od Hotelu Filmar, nocleg w jednym z naszych apartamentów z możliwością podania śniadania do pokoju. Dodatkowym atutem hotelu jest duży parking, z którego Goście weselni mogą skorzystać.

Hotel Filmar **** - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl