Strefa Aktywnego Wypoczynku

Dobrze wiemy, jak ważny dla naszych gości jest aktywny wypoczynek. Właśnie dlatego oprócz świetnej bazy noclegowej, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę relaksacyjną.

Sala fitness

Wyposażona w nowoczesny i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń to gratka dla dbających o kondycję i zdrowie. Dwa rowery treningowe, bieżnia elektryczna, wioślarz i orbitrek zapewnią efektywny trening całego ciała.

Sauna Fińska

To doskonały pomysł na wyciszenie, redukcję stresu, czy pobudzenie krążenia. Sauna fińska, czyli sauna sucha, wyróżnia się najwyższą temperaturą przy najniższej wilgotności. Stylowy i oryginalny wystrój naszej sauny pomoże Państwu zapomnieć o troskach dnia i w pełni się zrelaksować.

Jacuzzi

Jego zalet nie sposób wymienić jednym tchem. Kąpiel w jacuzzi sprzyja produkcji endorfin oraz przyspiesza cyrkulację krwi w naszej skórze, co pomaga usunąć toksyny z organizmu i zastąpić je tlenem oraz substancjami odżywczymi. Bąbelki powietrzne pomagają zmniejszyć napięcie, bóle głowy i ścięgien. Wystarczy 10 minut, by się o tym przekonać.

Bilard

Zapraszamy Gości do skorzystania ze stołu do bilarda.

Codziennie w godzinach 10-21, po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji.

Usługa dodatkowo płatna 20zł/godzina.

Hotel Filmar **** - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl